Wytwarzanie energii elektrycznej poprzez systemy fotowoltaiczne wymaga instalacji dość prostego układu urządzeń. Jednak ich jakość oraz precyzja wybudowanego układu wpływają w największym stopniu na efektywność , niezawodność a co za tym idzie opłacalność inwestycji. Dlatego też w naszej ofercie znaleźć można produkty i rozwiązania instalacyjne tylko sprawdzonych i wiodących na rynku fotowoltaicznym marek.
Świadomość wartości inwestycji to jedna z wielu cech Quantum. Dlatego każda nasza realizacja wiąże się z pogłębieniem wiedzy inwestorów, że owoc naszej pracy ma przynosić korzyści i funkcjonować bez awarii przez okres o wiele dłuższy niż czas zwrotu.
To jedne z wielu składowych formujących kształt i wielkość instalacji fotowoltaicznej oraz definiujących rentowność inwestycji. W rezultacie okres zwrotu i poprawność działania systemu.
Tylko renomowani producenci: SolarEdge Technologies, SMA Solar Technology AG, LG, KOSTAL Solar Electric GmbH, KACO new energy GmbH, FRONIUS, ABB, Delta Electronics.
Monokrystaliczne moduły wysokiej sprawności, doskonale sprawdzają się przy każdego rodzaju inwestycji. Szeroka gama wykorzystywanych przez firmę Quantum produktów obejmuje panele z technologią half-cut, bi-facial, full black, a także panele o zwiększonej odporności mechanicznej. Różnorodność modułów opieramy na produktach firmy REC, LG, HYUNDAI, SUNPOWER, LONGi, JINKO, TRINA SOLAR, BAUER.
Quantum solar montaże systemów fotowoltaicznych opiera na produktach niemieckiej NOVOTEGRY, posiadającej już wieloletnie doświadczenie na rynku fotowoltaicznym całej Europy. Na tle konkurencji odznacza się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, dopracowaniem i estetyką na najwyższym poziomie. Dodatkowo klient otrzymuje 10-letnią gwarancje na produkt, wykonany w całości z aluminium i stali nierdzewnej.
Edytowalne modele gwarancyjne pozwalają zbudować ofertę dostosowaną do potrzeb klienta. Dlatego oferowane przez nas panele fotowoltaiczne posiadają gwarancje produktowe od 12 do 25 lat i gwarancje liniowego spadku mocy od 25 do 30lat. Falowniki natomiast gwarancje w zależności od producenta, charakteryzują się parametrem wyjściowym 5/10/12 lat i niemal każdy z nich można przedłużyć za pośrednictwem naszej firmy. Nawet do 25lat.