Jakość, niezawodność, optymalizacja.

 

        Liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo, wytrzymałość i efektywność realizowanych przez nasz zespół inwestycji.

        Dzięki efektywnej współpracy z firmą BayWa r.e., która jest wiodącym na rynku europejskim dystrybutorem instalacji fotowoltaicznych z 25 letnim doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii, możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania i komponentów naszych instalacji.
        Dynamiczny rozwój Quantum Solar, zawdzięczamy jego strukturze. Tworzy go zespół specjalistów, dla których praca jest zarówno pasją jak i przyjemnością. To grupa ludzi posiadająca niezbędne uprawnienia i doświadczenie, tak ważne w ich pracy. Dlatego na dachach obiektów spotkać możemy tylko osoby z uprawnieniami wysokościowymi, które bez trudu potrafią pracować trudnych warunkach. Instalatorzy, to  doświadczeni, wyszkoleni elektrycy, dla których bezpieczeństwo i trwałość realizowanych projektów są wyznacznikiem jakości pracy. Doradcy, ludzie dla których potrzeby inwestujących stawiane są zawsze na pierwszym miejscu i są kluczem do udanej współpracy.

 

Tomasz Cyranik    Marcin Kokot