Firma Quantum w obszarze swoich działań nie ogranicza się jedynie do budowy układów na wcześniej przygotowanych powierzchniach czy przestrzeniach, dzięki swojemu doświadczeniu w sektorze budowlanym, świadczy również usługi w pełnym zakresie realizacji projektów.

Począwszy od wnioskowania i uzyskiwania zezwoleń poprzez precyzowanie uzgodnień, projektowanie i tworzenie infrastruktury po realizację samych projektów budowlanych, montażu, uruchamiania, obsługi i serwisu systemów OZE. Firma Quantum w obszarze swoich działań nie ogranicza się jedynie do budowy układów na wcześniej przygotowanych powierzchniach czy przestrzeniach, dzięki swojemu doświadczeniu w sektorze budowlanym, świadczy również usługi w pełnym zakresie realizacji projektów.
Począwszy od wnioskowania i uzyskiwania zezwoleń poprzez precyzowanie uzgodnień, projektowanie i tworzenie infrastruktury po realizację samych projektów budowlanych, montażu, uruchamiania, obsługi i serwisu systemów OZE.

 

Fundament

Pierwszym etapem udanej inwestycji jest poznanie potrzeb klienta, modelu prowadzonej działalności i dostępnej pod instalację przestrzeni. W oparciu o szereg zebranych informacji, przystępujemy do wstępnej analizy, a następnie przedstawiamy  i omawiamy proponowane przez nas rozwiązania. 

Pomiar 

Indywidualne zapotrzebowanie oraz określenie potencjału na wykorzystanie energii słonecznej, prowadzi do personalizacji rozwiązań. Obliczenia w oparciu o profil zużycia energii, oczekiwania i możliwości przedsiębiorcy optymalizują system PV oraz dają inwestorowi możliwość aktywnego udziału w doborze rozwiązań.

 

Dokumentacja

Zespół Quantum jest w pełni przygotowany by zająć się sprawami formalnymi w imieniu swoich klientów. Najczęściej wybierana forma współpracy, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze inwestora.

 

Kooperacja

Wypracowany model działania i elastyczność Quantum stawia na współprace z inwestorem i działającymi budynkami, niezależnie od branży. Tym samym prowadzi do zminimalizowania wpływu prowadzonych prac, na funkcjonowanie obiektu.